Contact

Melding stagehandleiding

Heeft u een opmerking over de stagehandleiding? Die kunt u via Formulier melding stagehandleiding kenbaar maken.

Contact gegevens

Mocht u vragen of opmerkingen hebben of de stage(begeleiding), of willen afstemmen, neemt u gerust contact met ons op.

Technische Universiteit Delft

TNW / SEC

Lorentzweg 1

2628 CJ Delft

015-2783027

Instituutsbegeleider Informatica

Nader te bepalen

Instituutsbegeleiders Natuurkunde

Raymond Autar R.B.Autar@tudelft.nl

Huib van Bergen H.F.vanBergen@tudelft.

Arjan Boer A.J.Boer@tudelft.nl

Peter Dekkers P.J.J.M.Dekkers@TUDelft.nlnl

Lodewijk Koopman L.Koopman@tudelft.nl

Wim Sonneveld W.Sonneveld@tudelft.nl

Instituutsbegeleider Scheikunde

Sander Haemers S.Haemers@tudelft.nl

Ineke Henze-Rietveld F.A.Henze-Rietveld@tudelft.nl

Alma Kuijpers A.J.Kuijpers@tudelft.nl

Instituutsbegeleider Techniek en O&O

Jeanna de Haan S.deHaan@tudelft.nl

Instituutsbegeleiders Wiskunde

Marjan Botke M.A.Botke@tudelft.nl

Wim Caspers W.T.M.Caspers@tudelft.nl

Swier Garst S.H.P.Garst@tudelft.nl

Paulien van Katwijk P.M.vanKatwijk@tudelft.nl

David Lans  D.P.Lans@tudelft.nl

Sanne Schaap Sanne.Schaap@tudelft.nl

Jeroen Spandaw J.G.Spandaw@tudelft.nl

Inge Verhoev I.D.Verhoev@tudelft.nl